Registrujte se na Security Session 2016

Po roce Vás opět rádi uvidíme již na šestém ročníku nekomerční konference Security Session.

Konference se koná 2.4. (sobota) od 09:00 na adrese Božetěchova 1, Brno.

Na našem webu můžete najít program konference a workshopů, jako i možnost registrace na konferenci.

Přihlašte své security projekty do akcelerátoru JIC STARCUBE

Zbývá už jen pár dnů, abyste přihlásili zajímavé security a IoT projekty do akcelerátoru JIC STARCUBE.

Do JIC STARCUBE se dosud přihlásily týmy z rekordních 22 zemí, mezi nimi i z Nigérie, Kamerunu nebo Hong Kongu či USA. Do akcelerátoru navíc vstoupili noví partneři – AVG a Konica Minolta. Projekty spojené s IoT a  kybernetickou bezpečností mají ještě poslední necelé dva týdny na vyplnění přihlášky.

CryptoFest je letos dvakrát větší

Třetí ročník obnovené konference CryptoFest opět uskuteční první červnový víkend na pražském Strahově. Nabídne přednášky a workshopy na různá témata spojená nejen s počítačovou bezpečností a šifrováním citlivých dat. Letos si na své přijdou jak začátečníci, tak i pokročilý zájemci o bezpečnost.

Registrace na Security Session 2015 spuštěna!

Je mou milou povinností Vám oznámit, že registrace na konferenci Security Session 2015 je spuštěna. Každým rokem zvyšujeme pomyslnou laťku a překonat tento rok bude těžké, protože jsme si pro Vás připravili opravdu zajímavé přednášky a věříme, že přijdou zajímavé i Vám. To samé jsem psal minulý rok a dle mého názoru se nám to opět povedlo :)

Security Session

Černý trh na Internetu

V tomto článku vám představím tzv. deep web (někdy též darknet nebo invisible web) a krok za krokem ukážu, jak si zajistit anonymitu prostřednictvím technologie Tor a získat finanční prostředky v podobě kryptoměny zvané BitCoin, což jsou dvě věci nezbytné k přístupu a nákupu na internetovém černém trhu.

Kybernetický zákon – téma pro IT Security Workshop

Rozmach kybernetického zločinu vs zajištění a udržení bezpečnosti v oblasti IT. Kybernetický zákon. Security Management. Ochrana zařízení, programů a dat. Bezpečnost a monitoring sítí. DDoS útoky. Mobile Device Management. Praktické ukázky.
To vše přináší již devátý ročník odborné konference IT Security Workshop, která se koná 24.3. 2015 v Konferenčním centru City v Praze 4.

OWASP Czech Republic local chapter meeting Praha 18.12.2014

Ve čtvrtek 18. prosince proběhne konference na téma IT bezpečnosti pořádaná českou pobočkou mezinárodní neziskové organizace zaměřující se na bezpečnost v IT – OWASP Czech Republic. Na konferenci na půdě pražského ČVUT vystoupí zahraniční bezpečnostní experti Dr. Mario Heiderich a Nicolas Gregoire, i zástupce OWASP Czech Republic Jan Kopecký.

Řeč bude o exploitech, odměňování uživatelů za reportování chyb v software i o využívání DOM (Document Object Model) k útokům na uživatele.

IDC Cloud Computing Conference 2014: Moderní umění v praxi

Zářijová konference Cloud Computing Conference přinese nejčerstvější zprávy a novinky ze světa cloud computingu. Fórum tvořené mnoha špičkami oboru nabídne kromě zajímavých přednášek i skvělou příležitost konzultovat cesty k maximalizaci vlastního úspěchu.

Security Session 2014 - registrace spuštěna!

Je mou milou povinností Vám oznámit, že registrace na konferenci Security Session 2014 je spuštěna. Každým rokem zvyšujeme pomyslnou laťku a překonat tento rok bude těžké, protože jsme si pro Vás připravili opravdu zajímavé přednášky a věříme, že přijdou zajímavé i Vám.

Security Session

Obrana před komplexními DoS/DDoS útoky – téma IT Security Workshopu

Tématem úvodní přednášky již osmého ročníku IT Security Workshopu jsou „Útoky na dostupnost služeb (DoS/DDoS) a jak se před nimi bránit“. Petr Lasek, System engineer ze společnosti Radware upozorňuje, že právě tyto útoky představují dnes jedno z hlavních rizik a stávají se stále komplexnějšími. Více než polovina z nich kombinuje minimálně 5 způsobů a více než 60% útoků dnes představují aplikační floody.

Syndikovat obsah