Přidejte se k nám!

Verze pro tiskPDF verze

Jak jste se mohli dočíst ve filozofii serveru, tak security-portál je tvořen od lidí pro lidi, jehož cílem je sjednotit informace/vědomosti na jednom místě. Na CZ/SK internetu můžete najít spoustu malých projektů, které se nikde necentralizují, takže pokud někdo něco hledá musí projít xx serverů než to nalezne a to při nejlepším v anglickém jazyce. Cílem portálu je centralizovat takovéto skupiny s jejich další možnou podporou (v rámci možností). Např. skupina lidí zabývající se šifrováním, zde může mít své fórum, channel na IRC serveru a své objevy/myšlenky/práci mohou nabídnout ostatním lidem ve formě článku na SP.

Ale nejde jen o toto. SP toho nabízí mnohem více a snaží se aktivně zapojovat do projektů, které jsou prospešné všem. Pokud za námi přijdete se zajímavým projektem, tak ho určitě podpoříme a možná seženeme i pár dalších lidí, kteří se do něj aktivně zapojí.

Pokud se učíte něco nového, nebo nad něčím novým bádáte, tak by bylo velice prospěšné Vaše myšlenky a poznatky sepsat do článku a nabídnout tak tyto vědomosti všem. Když to takhle bude dělat více lidí, tak bude SP zdrojem užitečných informací a my se budeme vlastně učit sami od sebe :)

Web se bude pořád ubírat stejným směrem a to takovým, aby stále zlepšoval a zprostředkovával uživatelům služby, vytvářel komunity lidí se stejným zájmem, zveřejňoval kvalitní články, centralizoval informace a šířil je pod licencí Creative Commons License Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported License, která vlastně říká, že kdokoliv může jakkoliv informace/články kopírovat a dále šířit se zachováním licence, jména autora a úplným odkazem na zdroj.

Autorům článků dále přinášíme možnost webhostingu a zřízení emailové adresy ve tvaru přezdívka [zavináč] security-portal.cz