Filozofie serveru Security-Portal.cz

Verze pro tiskPDF verze

O co se snažíme?

Security Portál je tvořen od lidí pro lidi, jehož cílem je sjednotit informace/vědomosti na jednom místě. Na CZ/SK internetu můžete najít spoustu malých projektů, které se nikde necentralizují, takže pokud někdo něco hledá musí projít xx serverů než to nalezne a to při nejlepším v anglickém jazyce. Cílem portálu je centralizovat takovéto skupiny s jejich další možnou podporou (v rámci možností). Např. skupina lidí zabývající se šifrováním, zde může mít své fórum, channel na IRC serveru a své objevy/myšlenky/práci mohou nabídnout ostatním lidem ve formě článku na SP.

Server se nesnaží být jedním z dalších, na kterém pouze vycházejí články a jako přiblížení se k uživatelům má fórum. Náš server se snaží, aby se kdokoliv z návštěvníků mohl podílet na jeho obsahu a formě, což již brzy umožní plánované spuštění nových služeb.

Server se snaží i podpořit lidi v zajímavých projektech. Jestliže máte zajímavý nápad, který by jste chtěli realizovat a potřebovali sehnat lidi se stejným zájmem a případně i web prostor, DB, maily apod. Tak nám o tom napište na naše fórum (konkrétně zde) a uvidíme co se s tím bude moct dělat. Rádi podpoříme zajímavé projekty, které mají hlavu i patu a mohli by být přínosem i pro ostatní navštěvníky Security Portálu.

Autoři článků se budou vždy snažit zjistit o daném tématu co nejvíce a vyvarovat se odkazům typu "více se dozvíte na XYZ.net"... protože se snažíme o to, aby uživatel na našem serveru našel vše potřebné a nemusel nic dalšího hledat na jiných serverech. Uživatelům zde také na jednom místě nabídneme hned několik služeb, které se zdarma na internetu nevyskytují.

Server nespadá pod žádnou organizaci a není ani žádnou organizací sponzorován.
Články jsou publikované pod licencí Creative Commons Deed.

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported License.

QR code

Security-Portal.cz QR code