Poslední komentáře

 • Rozdělování IP sítí   před 6 let 5 týdnů

  Dobrý den,
  do školy jsem dostal toto zadání:
  Firma sídlí ve dvou samostatných budovách vzdušnou čarou od sebe vzdálených 250 metrů mezi, kterými je nezastavěná plocha. V každé budově se nachází 50 síťových zařízení a požaduje jejich propojení počítačovou sítí s datovým tokem minimálně 500 Mb/s. Navrhněte vhodnou topologii a technologii propojení obou budov a vhodné přidělení soukromých IP adres tak, aby v každé z budov byla vlastní podsíť třídy C.

  Mohli by jste mi pomoct s těmi podsíti? Vůbec si nevím pomoci :( Díky

 • Analýza podvodného webu (rogue website)   před 6 let 13 týdnů

  Naléhavě potřebují peníze? Můžeme vám pomoci!
  Jste stávající situace v nesnázích nebo ohrožuje vás v nesnázích? Tímto způsobem dáme vám schopnost přijmout nový vývoj. Jako bohatý člověk cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží dát jim šanci.
  Každý si zaslouží druhou šanci a vzhledem k tomu, vláda selže, bude muset pocházet od ostatních. Žádná částka není příliš šílené, pro nás a vyspělost, které určí vzájemnou dohodou. Žádné překvapení, žádné dodatečné náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného.
  Nečekejte déle a komentář k tomuto příspěvku. Zadejte částku, kterou chcete půjčit a budeme vás kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás ještě dnes na [email protected]

  Naléhavě potřebují peníze? Můžeme vám pomoci!

 • Google hacking... (profesionalne)   před 7 let 9 týdnů

  Super článek ! jen nevím jestli se mají vkládat příkazy přímo do vyhledávače nebo jinam . Díky za odpověď teprv se učím .

 • Definice českého internetu? Haters, haters a zase haters.   před 7 let 25 týdnů

  :) o tobě psal

 • Lokalizace T-mobile SIM karet   před 7 let 33 týdny

  Umím zjistit skrytá čísla které Vám volala, případně zjistit majitele tel. čísla. V případě zájmu: [email protected]

 • Registrujte se na Security Session 2016   před 7 let 47 týdnů

  Bude dostupny aj Youtube live stream ?

 • Rozdělování IP sítí   před 7 let 1 týden

  Dobrý den. Jsem úplný začátečník a měla jsem časté problémy s připojením, stahovámí a podobně až mě na displeji vyjela tabulka, že Windouws má problémy protože jsem účastník dvou IP adres. Našla jsem druhého účastníka nějaký samuelstenek prosím o pomoc dále moje schopnosti končí a nemohu najít kdo tyto adresy určuji všude jen diskuze Předem děkuji s pozdravem Anna Rigdová

 • Registrace na Security Session 2015 spuštěna!   před 8 let 8 týdnů

  Už zítra je Mobisec, určitě by nemělo ujít vaší pozornosti!
  https://www.s3c.cz/events/36/28-mobisec

 • Černý trh na Internetu   před 8 let 14 týdnů

  prosím o zaslání
  <center><a></a></center>

 • Nootropika - palivo pro přetaktované mozky hackerů   před 8 let 15 týdnů

  Zkoušela jsem už snad všechny volně prodejný látky a dost se mi osvědčil ActiveLive. Navíc se mi líbí, že to je směs rovnou 7 nootropik a vitamínů v dobrým poměru, protože účinkuje fakt super.:) V lékárně docela drahý, ale dá se sehnat levněji na jejich prodejních stránkách www.dobra-pamet.cz

 • TOR (The Onion Router) - systém pro vysoce anonymní a šifrovaný přístup k Internetu   před 8 let 1 týden

  Zajímalo by mne, co lze zjistit.
  Použiji TOR v lokální síti. Může správce sítě zjistit, jaký soubor (program, film) jsem si stáhl? Jaký odkaz jsem navštívil? Jaký soubor jsem uploadoval? Co jsem napsal v nějakém formuláři?

 • Černý trh na Internetu   před 8 let 25 týdnů

  Prosím o zaslán pozvánky na black market Agora.
  Díky J.

 • Černý trh na Internetu   před 8 let 1 týden

  je nutné Tor instalovat tak jak si zde uvedl, nebo je možné jej instalovat otevřením poslední stránky a kliknutím na dowland?
  Příjde mi to jednodušší.

 • Černý trh na Internetu   před 9 let 5 týdnů

  Na konci článku píšu, že mě přes e-mail můžete požádat o pozvánku na black market Agora. E-mail však není na mém profilu uveden, proto ho uvádím zde:

  marian.pekar[zavinac]gmail.com

 • Černý trh na Internetu   před 9 let 6 týdnů

  Na úvodní stránce, která se zobrazí po spuštění Tor Browseru je celkem výrazně napsáno, že samotný Tor nezajistí 100% anonymitu, pokud se uživatel nebude řídit určitými pravidly (a ta jsou tam rovněž uvedena).
  Ale spíš si myslím, že jste byl se serverem ve spojení přes nějaký český exit node (máme jich relativně dost, některé z nich provozuje i Pirátská strana), proto vám byla nabídnuta směna BTC/CZK hned vedle BTC/EUR.

  Zajímavou alternativou k Toru je projekt I2P, v současné době má však síť málo uživatelů a především výstupních bodů a je proto nesnesitelně pomalá.

 • Černý trh na Internetu   před 9 let 6 týdnů

  Ono s tou anonymitou to neni uplne jiste.. napriklad proc napriklad min zminovana [https://www.bitstock.com/en] zobrazuje exchange rates Bitcoin EUR a hned vedle toho Bitcoin CZK?? Z ceho zjistili CZK?? (aktualne TOR Browser 4.0.4)

  Pozoruhodne..

 • Definice českého internetu? Haters, haters a zase haters.   před 9 let 7 týdnů

  Ale hoši, každý přece hájí svůj zájem. Většina už nepotřebuje diskutovat a argumentovat, ví co chce a nahlas to ani neřekne. Jen vás pošle někam.

 • Jak a kde nahlásit spam českých firem?   před 9 let 7 týdnů

  Ahoj,
  nedaří se mi vložit správný formát hlavičky e-mailu.
  Asi tomu nějak nerozumím, můžete mi někdo poradit?
  Používám gmail.
  Díky moc.

 • Praktické základy Kryptologie a Steganografie   před 9 let 9 týdnů

  Naprostá pravda.
  Také mi to při čtení bilo do očí a také mi v této souvislosti napadla otázka serióznosti zde publikovaných informací. Je škoda, že od roku 2011 se nikdo nenamáhal tyto do očí bijící chyby opravit.

 • OWASP Czech Republic local chapter meeting Praha 18.12.2014   před 9 let 20 týdnů

  Všechny přednášky budou v angličtině?

 • Používáme SUDOers   před 9 let 20 týdnů

  Také se přidávám k poděkování za perfektně napsaný článek :-)

 • Jak a kde nahlásit spam českých firem?   před 9 let 24 týdny

  Každý den mi chodí spam od nějakého hajzla, který se skrývá za google, že jsem něco vyhrál! Už mi to leze i krkem, protože to už je asi stovky mailů. Možnost se odhlásit není... Psal jsem, ať s tím jde někam a on mi obratem poslal dva! Takže tady ty tvoje kecy o bonzáctví si strč víš kam.

 • Redakční systém phpRS - kamarád všech spamerů   před 9 let 26 týdnů

  /////////////////////////////////////////

 • Video: Dokument o Hackerech (Hackers in Wonderland) CZ   před 9 let 39 týdnů

  ///////////////

  "Hackerov v ríši divov" je dokumentárny film. Sledoval som to niekoľkokrát. Vlastne mi dal toľko cenné vstupy. Pozrite sa na video. www.windowsvistahelpnow.com To je docela pôsobivý. Mimochodom, ďakujem moc za zdieľanie tejto informatívnej aktualizovať.

  /////////////////

 • Chcete také pracovat pro ATS-Telcom?   před 9 let 43 týdny

  Pracuji pro společnost, která dodává datové linky pro tenhle IT propadák a můžů směle říct, že problémy které mají, jsou čistě v IT vrstvách. Datovou propustnost mají ty lajny totiž brutální a vytíženost mizivou.