Konference a Výstavy

Verze pro tiskPDF verze

(6.6.2015) CryptoFest - CryptoFest je jednodenní přednáškový seminář zaměřený na technologie i teorii zabezpečeně dat za pomoci šifrování. Akce je určená zvědavým lidem, kteří se nebojí technologií a chtějí se dozvědět jak bezpečně šifrovat a chránit své soukromí.

http://cryptofest.cz

(9.6.2015) Konference ICT Day – Kybernetická bezpečnost 2015, kterou již pátým rokem pořádá odborný časopis Sdělovací technika, je místem setkání zástupců průmyslu, akademické sféry, státní správy a sektoru obrany/bezpečnosti.

Konference ICT Day – Kybernetická bezpečnost 2015 se uskuteční 9. června v Praze pod záštitou Českého institutu manažerů informační bezpečnosti (ČIMIB). Zdůrazněným tématem bude bezpečnost průmyslových aplikací, energetických společností a Internetu věcí. Aktuální trend směřující k Internetu věcí (IoT) a jeho zranitelnost dnes přímo ovlivňují platnost tradičních koncepcí a přístupů kybernetické bezpečnosti. Cílem konference je podpořit profesionální diskuzi zaměřenou na současné a budoucí výzvy, které představuje kybernetický prostor a ochrana jeho bezpečnosti. Mezinárodní dimenzi slibuje konferenci dodat připravované vystoupení pana Dr. Nimroda Kozlovského, partnera společnosti JVC Cyber Labs.

Na odborném programu konference se budou dále podílet Středoevropský technologický institut CEITEC a Český institut informatiky robotiky a kybernetiky CIIRC. Dalšími významnými partnery konference jsou ICT Unie a Česko-izraelská smíšená obchodní komora ČISOK.

Konferenční poplatek 500 Kč (vč. DPH) je splatný hotově na místě nebo převodem na náš účet.

http://www.stech.cz/konference/ict.aspx

banner i CT Day 2015

Přidejte si náš kalendář do Gmailu, Apple iCalu, Mozilla Sunbird, Outlooku, atd.

  

Pokud chcete přidat další konferenci/meeting/workshop použijte náš kontaktní formulář.
Vyhrazujeme si právo na odmítnutí přidání vašeho záznamu pokud bude v konfliktu s účelem tohoto kalendáře.